Načítání obsahu...
Služby

Služby

Kurzy - výuka

Od r. 1998 pořádáme jazykové kurzy pro firmy, státní instituce i širokou veřejnost. Náš lektorský tým aplikuje úspěšně metodu efektivní komunikace v několika evropských jazycích, plus v čínštině, japonštině a arabštině.
Hlavní sídlo – kancelář se nachází na adrese Dolní náměstí 13/13 v Opavě.

Aktuální nabídka jazykové školy PRIMA LINGUA na rok 2022-2023
Máte-li volné de minimis, vyřídíme pro Vás zajímavější podmínky, pro více informací nás kontaktujte na: psotova@primalingua.cz.
Kurzy - výuka

ONLINE ZÁPIS DO KURZŮ

Vyberte si z naší nabídky kurzů pro veřejnost. Angličtina - němčina - ruština - polština - Czech for foreigners - španělština - francouzština - italština - japonština - portugalština

Jazykové kurzy Prima Lingua

Od r. 1998 pořádáme jazykové kurzy pro firmy, státní instituce i širokou veřejnost. Náš lektorský tým aplikuje úspěšně metodu efektivní komunikace v kurzech angličtiny, němčiny, polštiny, ruštiny, italštiny, portugalštiny, španělštiny, norštiny, čínštiny, japonštiny, arabštiny a češtiny pro cizince (Czech for foreigners) v polštině, ruštině, angličtině, italštině a němčině).
Nyní i online výuka – kurzy všech úrovní a zaměření – gramatika, rozmluvení, telekonferenční dovednosti, výslovnost, rozšíření slovní zásoby, konverzace s rodilým mluvčím.
Přehled všech kurzů
Přehled všech kurzů
Zápisy do veřejných kurzů
Zápisy do veřejných kurzů
Miluše Psotová

Napište nám

Potřebujete přeložit Vaše materiály nebo hledáte tlumočníka? Chcete se zapsat do jazykového kurzu? Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás prosím kontaktovat. Jistě pro Vás najdeme nějaké prima řešení!

Vyplňte prosím pole jméno

Vyplňte prosím pole telefon

Špatný formát telefonu

Vyplňte prosím pole e-mail

Špatný formát e-mailu

Vyplňte prosím pole text

Děkujeme, Vaše zpráva byla odeslána